Jste zde

Domů

Vánoční charitativní zápas

Místo: Tj Lokomotiva Plzeň

Čas: 19:00 

Přijďte na basket a zároveň podpořit skvělou vánoční akci!

Po roce se opět blíží charitativní utkání. 18. prosince odehrajeme v Městské sportovní hale na Slovanech utkání proti Litoměřicím a vzhledem k tomu, že je to těsně před Vánocemi, proč neudělat dobrý skutek? 

Na výběr jsou dvě možnosti jak pomoci. 

Buďto finančně podpořit C.K. KID (Cestovní klub, klub invalidních dobrodruhů), který připravuje, organizuje a uskutečňuje akce převážně turistického, ale i kulturního a sportovního charakteru pro lidi bez ohledu na to, zda jsou, či nejsou ve své schopnosti pohybu jakkoli omezeni věkem, nebo zdravotním postižením. 

Finanční prostředky by byly použity na přestavbu mikrobusu a to z 6 míst na 9, tak aby jich mohlo jezdit více. 

Finanční náročnost na tuto přestavbu je přibližně 30.000,- avšak každá koruna jistě pomůže.

KID můžete podpořit buď zasláním finančních prostředků přímo na jejich konto: 

č.ú. 241449917/0300
variabilní symbol: 17112010

nebo na basketbalovém utkání. U vstupu bude stolek s kasou, kde můžete přispět hotově.

Druhá možnost jak pomoci, je určená dětem do dětského domova.

Před, během a po zápase můžete přinést jakékoliv potřebné věci (plenky, kapesníčky nebo hračky, plyšáky atd - seznam bude ještě upřesněn). Na hrací ploše bude během zápasu umístěn Vánoční stromeček (mimo hrací plochu), pod který můžete přinést své dary. :)) 
V rámci utkání bude i bohatý doprovodný program!
O přestávkách se o Vaši zábavu budou starat Pilsen Cheerleaders, o poločase se sehraje mini utkání našich mladých odchovanců, kteří si určitě zaslouží Vaše fandění. Mezi 3. a 4. čtvrtinou dojde k předání šeku pro KID a na úplný závěr bude opět po roce velká klubová fotografie napříč doufejme všemi kategoriemi, jako tomu tak bylo minulý rok.
Pokud se Vám chce pomoci, ale ne třeba touhle formou, tak prosím sdílejte tuto událost nebo pozvěte své přátele, třeba se tak najde někdo, kdo pomůže finančně nebo darem :)