Jste zde

Domů

Under Armour Czech Bowl XXII

Nejtvrdší kulturní zážitek sezóny je tady! 20. července se v pražské EDEN ARÉNĚ střetnou nejlepší týmy České ligy amerického fotbalu. Loňským vítězem se stal tým Prague Black Panthers, kdo pozvedne nad hlavu pohár pro vítěze tentokrát?

VSTUPNÉ

Základní: 200 Kč (sektory 101,102, 129 a 130 se prodávají na místo, ostatní jen do sektoru)
Klubová sedadla bez cateringu (kategorie SILVER): 400 Kč
Klubová sedadla s cateringem (kategorie GOLD): 850 Kč
ZTP, důchodci a děti do 12 let: Zdarma (k dostání pouze na pokladnách EDEN ARÉNY)
Slevu 50 Kč ze základního vstupného lze získat při předložení ISIC karty (pouze na pokladnách EDEN ARÉNY)
Vstupenky jsou v prodeji online v síti Ticketportal: http://bit.ly/czechbowl

PROGRAM
Co na vás čeká? Těšte se na vystoupení cheerleaders nebo přehlídku vlajkonošů všech účastníků ČLAF 2015. Hymnu zazpívá dětský sbor Coro Piccolo Praha a nabitý bude i přestávkový program. Během toho určitě nezmeškejte losování cen od partnerů Czech Bowl.

Samozřejmě, fotbal je to hlavní. Ale buďte si jisti, že jsme pro vás připravili i bohatý doprovodný program. Fanzóna před arénou nebo házení pravého míče na americký fotbal. A to zdaleka není všechno. Během finále bude možnost vyzkoušet si výstroj a poznat tak americký národní sport zblízka.

VEŘEJNÁ DOPRAVA

Areál je velmi dobře dostupný hromadnou dopravou. Nejbližší zastávkou MHD je Slavia, zastavují zde tramvaje 4, 7, 22 a 24 (cca 200 metrů od arény) a autobusy 135, 136, 150 a 213 (přímo před arénou). Bližší informace najdete přímo na stránkách EDEN ARÉNY.
Nejbližším vlakovým nádražím je Nádraží Vršovice, odkud k aréně jedou linky 7 a 24. Z Hlavního Nádraží je nejlepší cesta metrem C na I.P. Pavlova (směr Háje) a poté tramvají č. 22. Z Nádraží Libeň jede přímý autobus č. 136.

PARKOVÁNÍ

Parkovat bude možné na VIP parkingu nebo na parkovišti u Vladivostocké ulice za cenu 100 Kč/zápas.