Jste zde

Domů

Summer Cheer Camp 2019

Tradiční letní tábor zaměřený na cheerleading. Stunty a akrobacie budou přímo věnované jednotlivým Levelům a přizpůsobené výkonnosti účastníků a jejich individuálním požadavkům.
Tématem letošního tábora jsou SUPERHRDINOVÉ.

Program:
Specializace na prvky cheerleadingu
Stunty a pyramidy L0 - L5
Akrobacie, pokřik, skoky a tanec
Promítání filmů, výlety po okolí, návštěva bazénu a sportovního areálu

Areál:
Sportovní hala se nachází na okraji města Tachov v těsné blízkosti plaveckého bazénu a koupaliště, fotbalového stadionu, zimního stadionu, střelnice a skateparku. V prostorách sportovní haly se nachází plně vybavená posilovna s vlastní šatnou, zasedací místnost o kapacitě 60 míst a učebna s kapacitou 25 míst, dvě malé tělocvičny a restaurace.

Ubytování:
Ve spacácích v prostorách malých tělocvičen v areálu sportovní haly.

Stravování:
Formou plné penze v prostorách místní restaurace, pitný režim zajištění po celý den.

Doporučujeme kapesné na drobnosti.

Účastnický poplatek je nutné uhradit do 20 dnů od zaslání, předání příkazu k úhradě. Účastnický poplatek je možné rozdělit na částečnou úhradu a doplatek účastnického poplatku. Částečná úhrada poplatku ve výši 1000 Kč je splatná do 20 dnů od zaslání, předání příkazu k úhradě. Doplatek účastnického poplatku musí být uhrazen minimálně 30 dnů před zahájením tábora. V případě neobdržení účastnického poplatku ve stanoveném termínu, si SVČ RADOVÁNEK vyhrazuje právo dát možnost účasti dalším zájemcům.