Jste zde

Domů

Open Air Safari Cup 2018

Jedinečná a originální open air cheerleadingová soutěž v ČR, která se koná po širým nebem, se letos uskuteční v sobotu 16. 6. 2018 na novém místě v Praze v areálu FTVS. Můžete se těšit na celou řadu standardních i nestandardních soutěžních kategorií, které jsou zaměřené převážně na dětské věkové skupiny a malé soutěžní divize. Nebude chybět ani doprovodný program pro děti ve stylu safari.

Nové místo s kvalitním zázemím pro sportovce a rozsáhlý zpevněný povrch umožnují opět otevřít dětmi oblíbené kategorie Individual, Double Synchro Tumble Pass a týmové kategorie s větším počtem účastníků či kategorie Performance (taneční) Freestyle Pom a Doubles. Nezapoměli jsme ani na naše aktivní rodiče a otevíráme Parents divizi! Juniorští a seniorští L5 sportovci se zase mohou realizovat se svou kreativitou při sestavení choreografie Group Cheer pro Max 16 sportovců ve skupině. Přehled otevíraných divizí a jejich přesná kritéria naleznete v pravidlech soutěže.

Na mokrou variantu jsme také mysleli – přímo v areálu je velká sportovní hala, kam se v případě nepřízně počasí můžeme neprodleně přesunout a pokračovat v soutěži pod střechou.