Jste zde

Domů

Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu 2017 #CZCN

Oficiální Mistrovství České republiky v cheerleadingu /CNCZ/ je vrcholnou soutěží sezóny s kvalifikací na ECU Europeans. Již 16. ročník Mistrovství ČR proběhne dne 13. 5. 2017 v prostorách oblíbené haly TJ Královka na pražské Letné. Vítězové postupových kategorií budou automaticky nominováni na ECU Europeans v Praze.

Letošní ročník je doménou výhradně týmových Cheer a dance divizí. Malé divize mají své finále na Národní soutěži malých divizí v dubnu.

Prostudujte si důkladně pravidla, nominační podmínky pro postup a pravidla ECU Europeans 2017, kde jsou oproti předchozím ročníkům významné změny! Rádi bychom vás upozornili na tyto významné změny:

Na ECU Europeans již nebudou malé divize (Group stunts, Partners stunts, Doubles Dance), tedy se nejedná o nominační kategorie na ECU Euroepans 2017 z Mistrovství ČR (CNCZ reps. NSMD)
Minimální počet účastníků v týmových divizích je 16 osob!!! V případě Team Jazz 18!!! Toto je zohledněno v aktualizaci pravidel a seznamu otevízaných divizí pro Mistrovství ČR (CNCZ).
Seniorské týmy budou na ECU Euroepans repretentovat ČR v Level 5 Elite. Postupovou kategorií z CNCZ je nove Allgirl Elite (L5) a Level 5 Coed Elite (L5).
Mistrovství ČR je určené pouze pro řádně registrované členy České asociace cheerleaders.

Soutěžní poplatky při účast v 1 týmové divizi – 400 Kč/osoba, ve 2 a více týmových divizích – 450 Kč/osoba. Sleva 50% pro Mini. Až 8 trenérů na tým zdarma.

Přihlášky zasílejte přes Elektronický registrační www.cach.cz/registrace nejpozději měsíc před konáním soutěže, tj. do 13. 4. 2017.

Více o soutěži http://www.cach.cz/index.php/akce-a-souteze/czcn-2017