Jste zde

Domů

Daruj plyšáka

Zdravíme všechny nejen basketbalové příznivce, hráče, rodiče a všechny, kteří by rádi podpořili dobrou věc.

Rozhodli jsme se na Vánoce udělat radost dětem, kteří z různých důvodů neměly tolik štěstí jako ostatní.

Z tohoto důvodu chceme udělat charitativní akci, zápas, při kterém nepůjde až tolik o samotný zápas, ale o to udělat dobrý skutek.

19. prosince odehrajeme od 18:00 poslední utkání v tomto roce na naší palubovce, a jelikož je to i chvilku před Vánocemi, proč neudělat dobrou věc? 

Rozhodli jsme se tedy udělat akci, která již v České republice minimálně jednou proběhla a měla ohromný úspěch, jde o to, že si diváci nebo kdokoliv kdo přijde na zápas, přinese plyšáka nebo klidně i více plyšáků a po zápase je vhodí na hrací plochu, my je poté sesbíráme a věnujeme vybrané neziskové organizaci, která pomáhá dětem.

Tato akce se minulou sezónu uskutečnila v Písku, kde se hraje druhá liga. Plyšáci byli poté věnováni do dětského domova, kde je přivítali s velikou radostí.

Samotný program této akce je následující:

Utkání začíná přesně v 18:00, nastoupíme proti týmu z Jihlavy.

Během oddechových časů a samotného zápasu budou k vidění Pilsen Jaguars

O poločase dostanou prostor děti, které budou mít možnost soutěžit o různé ceny.

Po závěrečném hvizdu bude ta pravá chvíle, kdy se vhodí plyšáci na hrací plochu, my je po té sesbíráme a v následných dnech je darujeme.

Po samotné akci bude ještě jedna speciální věc, kdy se udělá klubová fotografie, na které budou hráči „A" týmu společně s ostatními kategoriemi. Popřípadě i s fanoušky ;)